Rozwój kultury fizycznej

Lista projektów organizacji pozarządowych i innych podmiotów uprawnionych, które w otwartych konkursach ofert ogłoszonych przez Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego otrzymały dofinansowanie na realizację zadań publicznych z zakresu rozwoju kultury fizycznej.

2019 ROK

Lp. Nazwa organizacji Tytuł zadania publicznego   Dotacja 
1 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Wojewódzkie szkolenie uzdolnionych zawodników wkategorii młodzik, junior
młodszy, junior i młodzieżowiec w dyscyplinach objętych
ogólnopolskim systemem sportu młodzieżowego.
700.000 zł
2 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie

Przygotowanie i udział reprezentantów województwa w sportowej rywalizacji
organizowanej przez właściwe dla danej dyscypliny związki
sportowe w dyscyplinach olimpijskich i w wiodących dyscyplinach
nieolimpijskich, objętych systemem sportu młodzieżowego oraz ich
organizacja na terenie województwa warmińskomazurskiego

350.000 zł
3 Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski w
Olsztynie
Szkolenie zawodników w żeglarstwie regatowym w ramach Wojewódzkiego
Centrum Szkolenia Żeglarskiego przy W-MOZŻ
105.000 zł
4 Warmińsko- Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Wspieranie wojewódzkich ośrodków szkolenia sportowego w
wiodących dyscyplinach olimpijskich – pływanie
45.000 zł
5 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły
Sportowe w Olsztynie
Szkolenie zawodników w Kolarstwie w ramach Wojewódzkiego Ośrodka
Szkolenia Sportowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Ludowe
Zespoły Sportowe.
70.000 zł
6 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły
Sportowe w Olsztynie
Szkolenie zawodników w tenisie stołowym w ramach Wojewódzkiego
Ośrodka Szkolenia Sportowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia
Ludowe Zespoły Sportowe.
60.000 zł
7 Warmińsko- Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie WSPIERANIE WOJEWÓDZKICH OŚRODKÓW SZKOLENIA SPORTOWEGO W
WIODĄCYCH DYSCYPLINACH SPORTU – LEKKA ATLETYKA
130.000 zł
8 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Piłce Nożnej
w kategoriach wiekowych: junior i junior młodszy
40.000 zł
9 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły
Sportowe” w Olsztynie
Rozwój sportu dzieci i młodzieży środowisk wiejskich i małomiasteczkowych
Województwa Warmińsko-Mazurskiego poprzez organizację i prowadzenie
systematycznych treningów oraz organizację obozów sportowych.
250.000 zł
10 Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy 1.Organizacja wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych, udział reprezentacji województwa w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach sportu szkolnego.
2.Organizacja dla dzieci i młodzieży szkolnej wojewódzkich turniejów na boiskach ,,Orlik”.
300.000 zł
11 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Realizacja programów i projektów sportowych skierowanych do dzieci i młodzieży w zakresie poprawy ich stanu zdrowia i sprawności fizycznej - Program „Umiem Pływać” 50.000 zł
12 Organizacja Środowiskowa Akademickiego  Związku Sportowego
Województwa WarmińskoMazurskiego
Upowszechnianie i popularyzowanie sportu w środowisku młodzieży akademickiej 65.000 zł
13 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” Organizacja międzygminnej rywalizacji sportowej w środowisku wiejskim i małych miast w województwie warmińsko-mazurskim, upowszechnianie i popularyzowanie sportu w środowiskach wiejskich i małomiasteczkowych. 260.000 zł
14 Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Warmińsko-Mazurskie ,,Jesteśmy dzielni w swym wysiłku” – Zawody sportowe - Trening Aktywności Motorycznej Olimpiad Specjalnych 5.000 zł
15 Oddział Regionalny Olimpiady Specjalne Polska - Warmińsko-Mazurskie XIV Warmińsko-Mazurski Turniej Koszykówki Olimpiad Specjalnych 5.000 zł
16 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu Osób Niepełnosprawnych Organizacja masowych imprez i zawodów sportowych o zasięgu wojewódzkim. 65.000 zł
17 Olsztyńskie Stowarzyszenie
Głuchych
Ogólnopolskie Turnieje Głuchych – współzawodnictwo sportowe jako forma rekreacji 5.000 zł
18 Integracyjny Klub Sportowy
„ATAK”
„Aktywny Senior w ATAKU” Prelekcje, promocja aktywności fizycznej, zajęcia sportowo-rekreacyjne,
organizacja turniejów i imprez sportoworekreacyjnych dla osób starszych z województwa warmińsko-mazurskiego
w 2019 r.
19.000 zł
19 Stowarzyszenie Mazury Golf &
Country Club
Turniej Golfowy Warmia-Mazury Golf Senior Open 2019 i Akademia Golfowa dla Seniorów 40.000 zł
20 Fundacja „Szalony Krasnolud” Mistrzostwa Nestorów Warmii i Mazur w Szachach Szybkich 2019 7.000 zł
21 Klub Sportowy „Elbląskie Włóczy-Kije” I Regionalne Zawody Nordic Walking Województwa Warmińsko-Mazurskiego 12.600 zł
22 Elbląskie Wodne Ochotnicze
Pogotowie Ratunkowe
„Pływanie, a zdrowie” 8.000 zł
23 Forum NGO’S Wydminy Warmińsko-Mazurska Senioriada Wydminy- 2019 33.400 zł
24 Szkolny Klub Sportowy Niesłyszących „Olimpijczyk” TACY SAMI 12.500 zł
25 Olsztyński Klub Sportowy „Warmia i Mazury” Kolarstwo i strzelectwo pneumatyczne osób niepełnosprawnych 18.000 zł
26 Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” Szkolenie, udział w zawodach i organizacja turniejów dla osób niepełnosprawnych w 2019 r. 18.000 zł
27 Akademicki Klub Sportowy przy Olsztyńskiej Szkole Wyższej Imienia Józefa Rusieckiego Wspieranie szkolenia zawodników i ich udział we współzawodnictwie sportowym w koszykówce na wózkach 15.000 zł
28 Zrzeszenie Sportowe Niepełnosprawnych „Start” Wspieranie szkolenia zawodników i ich udział we współzawodnictwie sportowym w dyscyplinach paraolimpijskich i igrzysk głuchych 4.500 zł
29 Integracyjny Klub Sportowy „Smok” „Szkolenie zawodników i udział reprezentantów województwa w zawodach ogólnopolskich w dyscyplinach paraolimpijskich i igrzyskach głuchych”. 17.000 zł
30 Szkoła Chińskich Sztuk Walki „SHAOLIN” Udział w Mistrzostwach Świata Kung Fu Wushu 6.500 zł
31 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Wspieranie przygotowań i udziału w zawodach wybitnych reprezentantów województwa, przygotowujących się do igrzysk olimpijskich, mistrzostw świata i Europy, pucharów świata i Europy 63.500 zł
32 Towarzystwo Sportowe „Gwardia” Olsztyn Letnia szkoła judo 9.000 zł
33 Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy MIKRO Ełk Klagenfurt- promujemy województwo na międzynarodowym turnieju 5.000 zł
34 Stowarzyszenie PRO-CZWÓRKA Organizacja III Międzyszkolnych Rozgrywek Sportowych Polska-Rosja 5.000 zł
35 Klub Sportowy Rugby Gietrzwałd Rozwój rugby na arenie międzynarodowej 5.000 zł
36 Klub Sportowy „Budowlani” Olsztyn Międzynarodowa konsultacja zapaśnicza 4.000 zł
37 Olsztyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej „CZEREŚ Międzynarodowy Turniej U13 Guerledan - Francja 5.000 zł
38 Uczniowski Klub Sportowy „TRÓJECZKA” Wymiana sportowa w zakresie koszykówki chłopców z Obwodem Kaliningradzkim 4.000 zł
39 Uczniowski Klub Sportowy „NAKI” „Uczestnictwo UKS „NAKI” Olsztyn w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Guerledan we Francji w ramach współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Departamentem Cotes d’Armor” 4.000 zł
40 Stowarzyszenie Młodych Piłkarzy ŻURI w Olsztynie Żuri Coppa Talenti 2019 6.000 zł
41 Uczniowski Klub Sportowy „Yankees” w Działdowie Organizacja XIX Międzynarodowego Halowego Turnieju Baseballu „Działdowo Cup 2019” pod Patronatem Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustawa Marka Brzezina 6.000 zł
42 Rugby Team Olsztyn Ukiel Rugby Cup 2019 V edycja 6.000 zł
43 KLUB BIEGACZA JURUND Szczytno 30 Maraton Juranda 6.000 zł
44 Uczniowski Klub Sportowy „NAKI” „VII Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej WARMIA MAZURY CUP 2019 – Aktywni i Zdrowi” 5.000 zł
45 Stowarzyszenie Mazury Golf & Country Club w Naterkach Turniej 25-lecia Klubu MG&CC 6.000 zł
46 Stowarzyszenie Mazury Golf & Country Club w Naterkach Turniej Golfowy: Turniej Zakończenia Sezonu MG&CC 2019 5.000 zł
47 Fundacja Ochrony Wielkich Jezior Mazurskich w Giżycku III Potrójna Pętla Mazurska 5.000 zł
48 Fundacja eRBeKa w Krakowie OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY KOLARSKIE DLA AMTORÓW „Grand Prix Amatorów na Szosie” 4.500 zł
49 Morąskie Stowarzyszenie Wspierania Rodzin Wspieranie organizacji imprez sportowych o zasięgu wojewódzkim i krajowym skierowanych do różnych środowisk i grup społecznych, mających szczególne znaczenie dla rozwoju sportu w województwie i jego promocji (sport powszechny) - XXIV Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych 5.000 zł
50 Mazurska Szkoła Żeglarstwa w Giżycku XVIII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA POLSKI DZ 5.000 zł
51 Fundacja Akademia Sportu Stomil Olsztyn Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży poprzez organizację turnieju piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2007 – Stomil CUP 2019 5.000 zł
52 Warmińsko-Mazurski Związek Sportu Tanecznego w Elblągu „Roztańczona Warmia-Mazury 2019” 6.000 zł
53 Mazurska Szkoła Żeglarstwa w Giżycku VI ŻEGLARSKIE MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW 60+ 6.000 zł
54 Klub Sportowy Śniardwy Orzysz Bieg Tygrysa – najtrudniejszy bieg z przeszkodami w Polsce 5.000 zł
55 Stowarzyszenie Klub Turystyki Żeglarskiej „Szkwał” Giżycko XXVI Mistrzostwa Polski Jachtów Kabinowych w klasach: T1, T2, T3, Tango, Błękitna Wstęga Jeziora Niegocin w klasach Open, Sigma Active, Katamaran, Delphia 24, Korsarskie Regaty o Łuskę Trzeciego Leszcza w klasie Korsarz 5.500 zł
56 Jarocka Akademia Trzeciego Wieku w Olsztynie III Jarocki Festiwal Taneczny. Podróż do krainy tańca 6.000 zł
57 Stowarzyszenie JANTAR Elbląg Warmia i Mazury – roztańczony region 5.000 zł
58 Lidzbarskie Stowarzyszenie „Aktywni w Niepełnosprawności” II Wojewódzki Turniej tańca nowoczesnego osób niepełnosprawnych 4.000 zł
59 Uczniowski Klub Sportowy Kopernik Olsztyn Turniej Finałowy Grand Prix Warmii i Mazur w Szachach Szybkich 2019 5.000 zł
60 Integracyjny Klub Sportowy „ATAK” „Wojewódzki Turniej w siatkówkę dla dzieci Kinder + Sport, Promocyjno-Integracyjny turniej siatkówki plażowej” 5.000 zł
61 Fundacja Dystans Wydminy Półmaraton Wydminy 2019 5.000 zł
62 Klub Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „WIĘŹ” przy Zakładzie Karnym w Iławie Mistrzostwa Służby Więziennej w Regatach Żeglarskich Iława-Siemiany 2019 5.000 zł
63 UKS Trójeczka Olsztyn XIX Turniej koszykówki chłopców im. A.Grzegorzewskiego w kategorii junior i kadet 20-22 wrzesień 2019 roku Olsztyn 5.000 zł
64 Klub Sportowy „Budowlani” Olsztyn Ogólnopolski Turniej „O Puchar Warmii i Mazur” w zapasach dzieci 5.000 zł
65 Stowarzyszenie Arrachion Olsztyn Organizacja dwudniowych zawodów dla dzieci Judo oraz Grapplingu - Arrachion Cup 5.000 zł
66 FUNDACJA „KOCHAM TANCZYĆ” NATERKI „TURNIEJ TAŃCA – KOCHAM TAŃCZYĆ” 2019 3.000 zł

 

2018 ROK

Lp. Nazwa organizacji Tytuł zadania publicznego   Dotacja 
1 Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy

1. Organizacja wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego w dyscyplinach indywidualnych i grach zespołowych, udział reprezentacji województwa w ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach sportu szkolnego.

2. Organizacja dla dzieci i młodzieży szkolnej wojewódzkich turniejów na boiskach ,,Orlik”.
260 000 zł
2 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe”
w Olsztynie
Organizacja międzygminnej rywalizacji sportowej w środowisku wiejskim i małych miast
w województwie warmińsko-mazurskim
240 000 zł
3 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Wojewódzkie szkolenie uzdolnionych zawodników w kategorii młodzik, junior i młodzieżowiec
w dyscyplinach objętych ogólnopolskim systemem sportu młodzieżowego
660 000 zł
4 Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Przygotowanie i udział reprezentantów województwa w sportowej rywalizacji organizowanej przez właściwe dla danej dyscypliny związki sportowe w dyscyplinach olimpijskich i w wiodących dyscyplinach nieolimpijskich, objętych systemem sportu młodzieżowego oraz ich organizacja na terenie województwa warmińsko-mazurskiego 300 000 zł
5 Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej Wojewódzki Ośrodek Szkolenia Sportowego Młodzieży w Piłce Nożnej 40 000 zł
6 Warmińsko-Mazurski Okręgowy Związek Żeglarski

Szkolenie zawodników w żeglarstwie regatowym w ramach Wojewódzkiego Centrum Szkolenia Żeglarskiego przy

W-M OZŻ
100 000 zł
7 Warmińsko- Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Wspieranie wojewódzkich ośrodków szkolenia sportowego w wiodących dyscyplinach olimpijskich – pływanie 40 000 zł
8 Warmińsko- Mazurska Federacja Sportu w Olsztynie Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo w zakresie lekkiej atletyki realizowanego
w ramach ośrodka szkolenia sportowego
140 000 zł
9 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Olsztynie Szkolenie zawodników w Kolarstwie w ramach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe 60 000 zł
10 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Olsztynie Szkolenie zawodników w tenisie stołowym w ramach Wojewódzkiego Ośrodka Szkolenia Sportowego Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe 70 000 zł
11 Warmińsko-Mazurskie Zrzeszenie „Ludowe Zespoły Sportowe” w Olsztynie Rozwój sportu dzieci i młodzieży środowisk wiejskich i małomiasteczkowych Województwa Warmińsko-Mazurskiego poprzez organizację i prowadzenie systematycznych treningów oraz organizacje obozów sportowych 200 000 zł
12 Towarzystwo Sportowe „GWARDIA” Olsztyn Letnia Szkoła Judo 7 000 zł
13 Stowarzyszenie Młodych Piłkarzy Żuri Integracja dzieci  na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  FRAGARIA CUP 2018 4 500 zł
14 Uczniowski  Klub Sportowy „NAKI” „Uczestnictwo UKS „NAKI” Olsztyn w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej  Guerledan  we Francji w ramach współpracy Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego z Departamentem Cotes d’ Armor.” 4 500 zł
15 Stowarzyszenie PRO-CZWÓRKA Organizacja II Międzyszkolnych Rozgrywek Sportowych Polska-Rosja 3 000 zł
16 Stowarzyszenie „SOCIS STOMIL” MINI MUNDIAL 2018 Turniej piłki nożnej pod hasłem  GRAMY RAZEM BEZ GRANIC 3 000 zł
17 Klub Sportowy „Budowlani” Olsztyn Międzynarodowa konsultacja zapaśnicza 4 000 zł
18 Fundacja  „Szalony Krasnolud” Dwumecz szachowy Warmia i Mazury kontra Obwód Kaliningradzki 3 000 zł
19 Olsztyńskie Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej „CZEREŚ” Międzynarodowy Turniej U13 Guerledan – Francja 4 500 zł
20 Miejski  Klub Sportowy MOSiR Kętrzyn MIĘDZYNARODOWY  TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ MĘŻCZYZN Kętrzyn 2018 4 000 zł
21 Miejski  Klub Sportowy w Korszach Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej Mężczyzn o Puchar Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego 2 500 zł