Do pobrania najnowszy numer "Pozarządowca"

Do pobrania najnowszy numer
O fundraisingu, o programie PROO, klauzulach społecznych i skutecznej komunikacji... O tym i nie tylko o tym przeczytacie w kolejnym wydaniu "Pozarządowca", czyli pisma organizacji pozarządowych województwa warmińsko-mazurskiego.

"Fundraising - jak to wymawiać i co to w ogóle jest, może zastanawiać się niejedno z nas. W tym wydaniu spróbujemy wyjaśnić Państwu tematykę pozyskiwania funduszy lub darowizn poprzez proszenie, bo tym, w dużym skrócie jest właśnie fundraising. I nie skończymy na samej teorii, na własnym przykładzie zaprezentujemy Państwu prowadzoną przez nas akcję pozyskiwania środków finansowych na Dom Pod Cisem. Zachęcam do tekstu Społeczne budowanie.

Ponadto, wiele inspiracji i dobrych praktyk, poczynając od niezwykłej inicjatywy kilku elblążan pn. „Oddam obiad Elbląg”, po złote środki na sprawne funkcjonowanie na rynku pracy: komu i jak się to udało.

Z części poradnikowej polecam tekst dotyczący modeli współpracy przedsiębiorstw społecznym z biznesem, jak również źródło wskazówek na temat skutecznej i nie zawsze jak się okazuje odpłatnej komunikacji."

Do lektury zaprasza Redaktorka wydania, Paulina Krasodomska.

Aby pobrać najnowsze wydanie Pozarządowca, kliknij tutaj (link przeniesie Cię do Biblioteki rowop).