Akademia Dobrej Komunikacji w warmińsko-mazurskim - drugie szkolenie

Akademia Dobrej Komunikacji w warmińsko-mazurskim - drugie szkolenie
Zapraszamy na drugie szkolenia z cyklu "Akademii Dobrej Komunikacji", które odbywają się w Elblągu i Olsztynie. Można dowiedzieć się m.in.: Jak dobrze prowadzić stronę na Facebooku? Jak zdecydować, w jakich mediach społecznościowych powinna być nasza organizacja? Jak wyciągnąć maksymalne korzyści z obecności organizacji w sieci?

Akademia Dobrej Komunikacji powstała po to, żeby pomóc organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym z całej Polski usprawnić swoją komunikację, działania marketingowe i public relations. W trakcie cyklu szkoleń zwracamy szczególną uwagę na znaczenie rozwoju komunikacji w Internecie, zaczynając od stron internetowych, przez media społecznościowe, a kończąc na aplikacjach multimedialnych.

Realizatorzy projektu, Przestrzeń from Facebook i Fundacja TechSoup chcą, aby każda organizacja pozarządowa w Polsce poznała korzyści z obecności w Internecie, a także nauczyła się prowadzić komunikację w odpowiedzialny i świadomy sposób.

Akademia Dobrej Komunikacji ma zasięg ogólnopolski. Szkolenia są organizowane w każdym województwie przez partnerów projektu. W województwie warmińsko-mazurskim szkolenia prowadzi Stowarzyszenie ESWIP.

PLAN 2. SZKOLENIA:

 1. Jak maksymalnie wykorzystać profil na Facebooku?
 2. Jak dobrze postować?
 3. Grupy i wydarzenia - kluczowe narzędzia NGO.

TERMINY SZKOLEŃ:

 • Elbląg - 30 Listopada 2018, 09:00-15:00 (Piątek)
 • Olsztyn - 7 Grudnia 2018, 09:00-15:00 (Piątek)

TRENER:

Szkolenie poprowadzi Anna Śledzińska - specjalista ds. promocji w Stowarzyszeniu ESWIP. W codziennej pracy wspiera podmioty ekonomii społecznej w skutecznej promocji jako doradca i animator. Wiedzę z zakresu komunikacji poszerza studiując psychologię biznesu na Uniwersytecie SWPS. Ukończyła Szkołę Trenerów Organizacji Pozarządowych. Poza pracą rozkręca rowerową sztafetę dookoła świata Bike Jamboree. Po czubek głowy wsiąkła też w planowanie żeglarskiej wyprawy z Polski wokół przylądka Horn.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKADEMII DOBREJ KOMUNIKACJI?

 • Szkolenie skierowane jest do organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie województwa (decyduje adres rejestracji)
 • Chcemy zapewnić możliwość udziału jak największej liczbie organizacji i grup: zapraszamy tylko po jednej osobie z organizacji lub grupy.

REKRUTACJA:

DODATKOWE INFORMACJE:

 • Każda osoba uczestnicząca otrzyma zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu;
 • W czasie szkolenia zapewnione są przerwy kawowe i obiad;
 • Na szkolenie warto przynieść swojego laptopa;
 • Ważne jest posiadanie uprawnień do redakcji strony organizacji na facebooku;
 • Udział w szkoleniu jest całkowicie bezpłatny;
 • Pierwszeństwo uczestnictwa w szkoleniu mają osoby uczestniczące w pierwszym szkoleniu;
 • Rejestracja i uczestnictwo w szkoleniu stanowi akceptację przez uczestnika Regulaminu szkoleń Akademii Dobrej Komunikacji.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA!