Zbliża się XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników

Zbliża się XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników
Znamy termin i miejsce, w którym odbędzie się tegoroczne XII Ogólnopolskie Forum Pełnomocników: 20 września, Dąbrowa Górnicza. Wydarzenie to adresowane jest przede wszystkim do pełnomocników jednostek samorządu terytorialnego ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Organizatorami wydarzenia są Dąbrowa Górnicza, Sieć Wspierania Organizacji Pozarządowych SPLOT, Ogónopolska Federacja Organizacji Pozarządowych i Związek Miast Polskich. Jednym z tematów przewodnich spotkania będzie praktyka funkcjonowania Rozporządzeń do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (nowe wzory ofert, umów i sprawozdań dotacyjnych). Ponadto spotkanie zostanie poświęcone zagadnieniom związanym z sytuacją organizacji pozarządowych z perspektywy JST.

Planowane czas i miejsce wydarzenia: 20 września 2019 roku, godz. 11.00-17.00; Pałac Kultury Zagłębia, Pl. Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza.

Szczegółowy program spotkania już wkrótce. Tymczasem zapraszamy do zarezerwowania daty w kalendarzu oraz o dołączenie do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/350786609147836/